O nás


Ubytování v soukromí v centru Ústí nad Orlicí

kuchyn

Nastandardní ubytování 5 minut od centra Ústí nad Orlicí v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Bydlení je situováno v soukromých rodinných domech s vysokorychlostním připojením k internetu a nadstandardním sociálním zázemím. Penzion nabízí pokoje v různých kategoriích a velikostech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním TV, rozšířenou nabídkou kabelové televize a společným sociálním zařízením.

pohled na dum

Rodinné domky se nacházejí v klidné čtvrti ležící na okraji centra města Ústí nad Orlicí se snadnou dostupností ke všem důležitým městským institucím a organizacím. Součástí ubytování je společná prostorná zahrada s pergolou a možností posezení a relaxace.


Nadstandardni vybavení

kuchynka

Nadstandardni vybavení a špičkové sociální zázemí. K dispozici máte prostornou plně vybavenou kuchyň. Využít můžete mikrovlnou troubu, vlastní lednici, vařič, rychlovarnou konvici a velké množství kuchyňského příslušenství.


Moderně zařízené pokoje

V pokojích je k dispozici široká škála programů rozšířené nabídky kabelové televize přípojka na vysokorychlostní internet, moderní nábytek, …